ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Pracownik utrzymania ruch - oferta z dn. 02.2018

Firma Timken jest jednym z największych na świecie producentów łożysk oraz produktów i usług pokrewnych. Timken zatrudnia 14,000 pracowników w fabrykach i biurach zlokalizowanych w 27 krajach na całym świecie.
Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU - MECHANIK
Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • Bieżące i prewencyjne utrzymanie ruchu i urządzeń
  • Diagnozowanie i naprawa usterek mechanicznych
  • Udział w modernizacjach parku maszynowego
  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu mechaniki i mechatroniki

Wymagania:

Wykształcenie średnie techniczne (mechanik maszyn/mechatronik)

  • Doświadczenie zawodowe w charakterze mechanika – mile widziane
  • Znajomość zagadnień hydrauliki siłowej i pneumatyki
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz CAD
  • Komunikatywność i kreatywność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bezpośrednio przez firmę – praca zmianowa
  • Możliwość rozwoju w jednym z najlepszych zakładów produkcyjnych firmy Timken
  • Zapoznanie się z najnowszymi technologiami w zakresie sterowania i automatyki

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883).