ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Operator produkcji (luty 2018)

Firma Timken jest jednym z największych na świecie producentów łożysk oraz produktów i usług pokrewnych. Timken zatrudnia 14,000 pracowników w fabrykach i biurach zlokalizowanych w 27 krajach na całym świecie.
Poszukujemy osób na stanowisko:
OPERATOR PRODUKCJI
Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • Realizacja procesu produkcji łożysk i komponentów w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami i zasadami
  • Realizacja bieżących zadań produkcyjnych, obsługa maszyn i dbałość o nie
  • Dbałość o najwyższą jakość produkowanych wyrobów, przestrzeganie procesu technologicznego, standardów pracy i dokumentacji jakościowej obowiązującej na stanowisku
  • Aktywne uczestnictwo w procesie rozwiązywania codziennych problemów pojawiających się na stanowisku pracy
  • Obsługa przyrządów pomiarowych i potwierdzanie zgodności jakościowej produktów z wymaganiami

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe/ średnie/średnie techniczne
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji lub kontroli jakości – mile widziane

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bezpośrednio przez firmę – praca zmianowa
  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń
  • Możliwość poznania specyfiki pracy w jednym z najlepszych zakładów produkcyjnych firmy Timken

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883).