Talenty fotograficzne wśród uczniów ZST

Młodzież naszej szkoły chętnie uczestniczy w różnorodnych konkursach fotograficznych, w których przedstawia swoje talenty. W listopadzie 2017 roku uczniowie zaprezentowali swoje prace w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "CZYM JEST DLA CIEBIE EUROPA?". Do zdjęć miejsca dołączyli opis, świadczący o wielokulturowości Europy.

Zaangażowali się również w konkurs DĄBROWSKIE TALENTY 2017, W RAMACH 11 EDYCJI AKCJI CHARYTATYWNEJ "GRAJ I POMAGAJ" - KONKURS FOTOGRAFICZNY, prezentując w nim zdjęcia związane z hasłem "TO, CO MNIE ZACHWYCA W MOIM MIEŚCIE".
Zaangażowani w konkursy uczniowie to:

1. Katarzyna Maruszak (4E)
  2. Łukasz Blady (3A)
  3. Dawid Łazarz (3A)
  4. Marcin Papoń (3A)
  5. Marcin Popczyk (3A)

Młodzież do konkursu przygotowały: Elżbieta Godyń i Marta Góralska.

Konkurs fotograficzny "Graj i Pomagaj" zdjęcie Katarzyny Maruszak ucznia ZST w Dąbrowie Górniczej

Konkurs fotograficzny "Graj i Pomagaj" zdjęcie Łukasza Blady ucznia ZST w Dąbrowie Górniczej

Konkurs fotograficzny "Graj i Pomagaj" zdjęcie Dawida Łazarza ucznia ZST w Dąbrowie Górniczej

Konkurs fotograficzny "Graj i Pomagaj" zdjęcie Marcina Paponia ucznia ZST w Dąbrowie Górniczej