W dniu 21 marca 2018 r uczniowie klasy IE brali udział w XI edycji Targów Pracy i Praktyk Studenckich Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Targi rozpoczęły się wykładem inauguracyjnym zorganizowanym przez portal AleKariera.pl - "Sketchnoting - efektywne przyswajanie treści i pobudzanie kreatywności" Sketchnoting nie tylko wspomaga zapamiętywanie, ale tworzy środowisko sprzyjające twórczemu myśleniu i daje ogromne możliwości pobudzania kreatywności.To niezwykle cenne umiejętności w dzisiejszym świecie, bardzo poszukiwane u pracowników. Wykład prowadzony był przez Panią Ewę Szumlak, trenerkę biznesu i rozwoju osobistego, coacha kariery i certyfikowanego trenera FRIS.
W czasie przerwy młodzież miała możliwość zapoznania się z ofertami pracy na poszczególnych stoiskach zorganizowanych przez pracodawców oraz agencje zatrudnienia.
Uczniowie brali również udział w szkoleniu dobranym specjalnie do ich profilu zawodowego - "Obsługa klienta jako istotny element świata logistyki", które było zorganizowane i przeprowadzone przez pracowników firmy RABEN.

.XI edycja Targów Pracy i Praktyk Studenckich Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej