ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Turniej Counter-Strike

 

6-go grudnia odbył się pierwszy wewnątrzszkolny turniej w Counter-Strike.

Turniej  Counter-Strike w Zespole Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej

Do turnieju zgłosiło się 14 pięcioosobowych drużyn:  „NAPALONE ORZESZKI” (I BC), „SPAWACZE BETONU” (I E), „DRUŻYNA ACTIMELA” (I BC), „GAZTEAM” (I C), „EKIPA Z CZERWONEGO DŻIPA” (I AE), „PROMILE TEAM” (II C), „APOSTOŁOWIE” (III AD), „ŁOWCY KISZONEJ KAPUSTY” (IV A), „NO RULES” (IV C), „GIZMO TEAM” (II AD), „MIŚKI, PRACZE, WYMIATACZE” (IV A), „WOJOWNICY PIWNICY” (IV B), „MIŚKI Z SUSZARKAMI” (IV C), „BETLEJEMSKIE CICHOBIEGI” (I E). Drużyny podzielono na cztery grupy. Do dalszych rozgrywek awansowali zwycięzcy grup: „MIŚKI Z SUSZARKAMI” i „APOSTOŁOWIE” jako pierwsza para półfinałowa oraz „PROMILE TEAM” i „ŁOWCY KISZONEJ KAPUSTY” jako druga para półfinałowa.  6-go grudnia udało rozegrać się tylko jeden półfinał, którego zwycięzcami zostali „APOSTOŁOWIE”. Drugi półfinał oraz finał zaplanowano na 14 grudnia. Ze względu na nieobecność „PROMILE TEAM”, rozegrano tylko finał pomiędzy „APOSTOŁAMI”: Bartosz Kocot, Tomasz Małysa, Konrad Ułanowicz, Paweł Wąsik, Damian Zachara i „ŁOWCAMI KISZONEJ KAPUSTY”: Konrad Bawoł, Alan Drażba, Michał Kudela, Daniel Starościak, Mateusz Świstak .  Zdecydowanymi zwycięzcami turnieju zostali „APOSTOŁOWIE”.

Turniej  Counter-Strike w Zespole Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej

Serdeczne gratulacje! Dziękujemy uczniom z IV A za pomoc w przygotowaniu turnieju.