ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Dzień Chłopaka

Dzień 28 września był dniem szczególnym w naszej szkole, gdyż wszyscy chłopcy obchodzili wtedy właśnie swoje święto. Dziewczęta zaprosiły wszystkich chłopców na salę gimnastyczną, gdzie odbyły się wybory „Superchłopaka ZST”. Jednak order „Superchłopaka ZST” mógł otrzymać tylko ten, który stawi czoła wszystkim zadaniom przygotowanym przez dziewczęta.

Dzień chłopaka w Zespole Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej Dzień chłopaka w Zespole Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej

Panowie zostali poddani następującym próbom; zręczności, mądrości, ojcostwa, gustu, szybkości i talentu, wytrzymałości oraz odwagi. Wśród kandydatów na „ Superchłopaka ZST” tytuł otrzymali:

 

  • z klas 1-3 - Adrian Wąsowicz – III C
  • z klas 2-4- Dawid Grzegorczyk – IV A