Lekcja otwarta: „Na lotnisku ” / „At the Airport”

W dniu 25/05/2015 mgr Monika Małagowska i mgr Justyna Renkowska we współpracy z uczniami z klas 3AE i 3E, zorganizowały w naszej szkole dwujęzyczną lekcje otwartą pt „Na lotnisku ” / „At the Airport”. Jej adresatami byli uczniowie gimnazjum nr 3 z Będzina. Gimnazjaliści mieli okazję, oglądając scenki rodzajowe z życia lotniska, w języku polskim i angielskim oraz zaznajomić się z podstawowymi procedurami obowiązującymi w porcie lotniczym. Uczestniczyli również w quizach i konkursach dwujęzycznych, a także (wraz z naszymi uczniami) zwiedzali szkołę. Mamy nadzieję, że lekcja otwarta podobał im się na tyle, że w przyszłym roku pojawią się w tej placówce w roli - już nie gości - a naszych uczniów :-).