Sympozjum - Prawa człowieka

16 marca 2009 r. w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odbyło się Miejskie Sympozjum Edukacyjne organizowane w ramach projektu "Prawa Człowieka - Twoje Prawa"

Projekt Edukacyjny był realizowany pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza, Wydział Oświaty Urzędu Miejskiego i dąbrowskich doradców metodycznych.

Podczas sympozjum rozstrzygnięto szereg konkursów dotyczących problematyki praw dziecka i praw człowieka.

NAGRODĘ GŁÓWNĄ - za ciekawe, niekonwencjonalne ujęcie tematu, oryginalność przekazu artystycznego, ponadczasowość, wrażenie: otrzymał uczeń z naszej szkoły: Michał Radowiecki klasa ID nauczyciel prowadzący: mgr Grażyna Krychniak

Laureatem Konkursu Grafiki Komputerowej został uczeń z naszej szkoły:Krzysztof Rasiński z klasy IIIA nauczyciel prowadzący: mgr Grażyna Krychniak.

Sponsorami konkursów była firma Komputronik Biznes w Katowicach, która ufundowała bardzo cenne nagrody w postaci nagrody głównej - tabletu oraz szeregu urzadzeń PenDrive oraz Wydawnictwo Helion, które ufundowało atrakcyjne książki z zakresu informatyki i grafiki komputerowej.