III miejsce uczennicy z Zespołu Szkół Technicznych w III Konkursie na PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ.

Uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych: Damian Gajek, Grzegorz Chumski, Monika Krzysztofik i Kinga Kolasik pod opieką nauczyciela technologii informacyjnej - Grażyny Krychniak
wykonali 4 prace konkursowe. Kinga Kolasik zajęła III miejsce, otrzymała dyplom i nagrodę książkową. Celem konkursu było propagowanie idei zdrowej rywalizacji
oraz norm wartości w sporcie. Konkurs był organizowany pod patronatem Wydziału Oświaty oraz Wydziału Promocji Kultury i Sportu Urzędu Miasta Dąbrowa Górnicza, portalu „SPORTOWA DĄBROWA”, dyr. Szkoły Podstawowej nr 10 w Dąbrowie Górniczej telewizji osiedlowej Telpol i Wydawnictwa HELION EDUKACJA w Gliwicach..