ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Wykaz kadry pedagogicznej rok szkolny 2018/2019

 

L.p.

Nazwisko i imię

Zajęcia edukacyjne przydzielone do realizacji

  1. 

Barcik Paweł

przedmioty zawodowe grupy  samochodowej

2. 

Bierzyński Krzysztof

przedmioty zawodowe grupy  samochodowej

3. 

Tatara Sylwia

doradca zawodowy

4. 

Bratek Danuta

język niemiecki

5. 

Chlebica Jarosław

historia wiedza o społeczeństwie

6. 

Cieślik Anna

język angielski

7. 

Cyganek Janusz

przedmioty zawodowe grupy mechanicznej

8. 

Czerwiec Marek

informatyka

9. 

Derduła Anna

język niemiecki

 10.

Gawłowska Maria

przedmioty zawodowe grupy samochodowej

11. 

Godyń Elżbieta

język polski wiedza o kulturze etyka

12. 

Gola Nowak Agnieszka

wychowanie fizyczne

13. 

Góralska Marta

przedmioty zawodowe grupy logistycznej

14. 

Gumuła Joanna

biblioteka

15. 

Jabłońska Trzebska Anna

pedagog

16. 

Jasiński Zbigniew

wychowanie fizyczne

17. 

Jędryczek Joanna

fizyka

18. 

Jopek Dariusz

przedmioty zawodowe grupy samochodowej

19. 

Knapik - Siemońska Sylwia

przedmioty zawodowe grupy elektrycznej i samochodowej

20. 

Kolera Zbigniew

przedmioty zawodowe grupy elektrycznej

21. 

Kozioł Waldemar

wychowanie fizyczne

22. 

Landecka Joanna

biologia, matematyka, wychowanie do życia w rodzinie

23. 

Machalska Sylwia

chemia

24. 

Małagowska Monika

język angielski

25. 

Michalczyk Agnieszka

języka angielski

26. 

Mucha Agnieszka

przedmioty zawodowe grupy logistycznej

27. 

Nanuś Małgorzata

język polski

28. 

Oleksy Anna

psycholog

29. 

Pająk Ewa

matematyka  

30. 

Persich Iga

przedmioty zawodowe grupy mechanicznej  i samochodowej

31. 

Piętka Topolska  Iwona

przedmioty zawodowe grupy mechanicznej

32. 

Pokora Leszek

przedmioty zawodowe grupy mechatronicznej

33. 

Radomska Anna

geografia, edukacja dla bezpieczeństwa

34. 

Renkowska Justyna

edukacja dla bezpieczeństwa, podstawy przedsiębiorczości, wiedza o społeczeństwie

35. 

Siuda Jarosław

przedmioty zawodowe grupy mechanicznej i samochodowej

36. 

Siwek Sebastian

 wychowanie fizyczne

37. 

Szczepańska Katarzyna

matematyka

38. 

Szyba Aleksandra

język angielski

39. 

Tetela Rafał 

religja

40. 

Wilczyńska Zięba Daria

biblioteka, informatyka

41. 

Wilk Iwona

język polski, wiedza o kulturze

42. 

Woszczek Marek

przedmioty zawodowe grupy mechanicznej

43. 

Woźniak Barbara

przedsiębiorczość, przedmioty zawodowe grupy logistycznej

44. 

Zasada Seweryn Danuta

religia

45. 

Zemła Artur

przedmioty zawodowe grupy mechatronicznej

46. 

Zgoda Zbigniew

przedmioty zawodowe grupy mechanicznej

47. 

Zygmunt Andrzej

przedmioty zawodowe grupy samochodowej