ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Elektryk: Oferta dla absolwentów szkół zawodowych i średnich – Spółka Ananke BC

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Elektryk

Zakres obowiązków:

- obsługa i naprawa instalacji elektrycznej, konserwacja linii produkcyjnych,
- usuwanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych,
- montaż nowych instalacji oświetleniowych, siłowniczych, sterowniczych.

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie zawodowe o kierunku elektrycznym/ elektronicznym/ automatyki,
- uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji min. 1 kV.

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracÄ™,
- praca w systemie 1 zmianowym lub 4-brygadowym,
- bogaty pakiet benefitów i dodatków (wczasy pod gruszą, kartki na posiłki, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport),
- praca na rzecz największego producenta stali na świecie.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Dokumenty należy składać w biurze Ananke BC, ul. Piłsudskiego 92 (obok Huty Katowice, budynek przychodni Unimed, wejście od tyłu apteki) lub przesłać swoje CV na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Â