ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Listy kandydatów w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2021/22

 
Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Technikum nr 4 (ZST) w Dąbrowie Górniczej

 

Nazwisko

Imię

Decyzja

Adamiak

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Adamski

Igor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Barsul

Natalia

zakwalifikowany

Bąbczyński

Michał

zakwalifikowany

Bednerowicz

Bartosz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Belko

Alan

zakwalifikowany

Benduch

Paweł

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Bęczkowski

Wiktor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Białek

Marcin Michał

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Bieniec

Kacper

zakwalifikowany

Bień

Robert

zakwalifikowany

Bizan

Mikołaj

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Blacha

Paweł

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Błajszczak

Kamil

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Bochenek

Kacper

zakwalifikowany

Bożek

Mateusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Broda

Wiktor Jan

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Bucka

Kinga

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Budzyński

Jakub

zakwalifikowany

Buraczewski

Mateusz

zakwalifikowany

Caputa

Alan

zakwalifikowany

Ceglarek

Amelia

zakwalifikowany

Chruściel

Jakub

zakwalifikowany

Chustecki

Igor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Cichocka

Emilia (Emil)

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Ciekała

Zuzanna

zakwalifikowany

Ciura

Krzysztof

zakwalifikowany

Cyran

Oliwier

zakwalifikowany

Czepukojć

Pola

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Czyż

Igor

zakwalifikowany

Czyż

Michał

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Davies

Patryk Elwyn

zakwalifikowany

Dobczyński

Kamil

niezakwalifikowany

Dobrek

Wiktoria

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Drążek

Kuba

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Drążek

Patrycja

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Dubik

Bartosz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Duda

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Duda

Mateusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Dudzik

Anastazja

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Dziaduła

Sylwester Dawid

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Dziereń

Cyprian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Dziuba

Nikola

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Fiałkowska

Magdalena

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Fickowska

Karolina

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Filipczuk

Filip

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Foltyn

Oskar

zakwalifikowany

Frączek

WIKTOR

zakwalifikowany

Fujara

Jan

zakwalifikowany

Furgał

Grzegorz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Gabryel

Norbert

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Gal

Karol

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Gałecki

Bartosz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Gamrat

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Gawron

Jakub

niezakwalifikowany

Gąbka

Kamil

zakwalifikowany

Gibas

Aleksander

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Goncerz

Kacper

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Gotfryd

Natalia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Górski

Tomasz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Graczyk

Jakub

niezakwalifikowany

Gradzik

Gustaw

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Gregorczyk

Dominik

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Grudzień

Piotr

zakwalifikowany

Grzanka

Szymon

zakwalifikowany

Grzyb

Emilia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Guziński

Jan

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Heberlein

Kostiantyn

niezakwalifikowany

Hendrysiak

Marcel

niezakwalifikowany

Hendzel

Sergiusz

zakwalifikowany

Hermanowicz

Patrycja

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Hermaszuk

Maksymilian

zakwalifikowany

Horbanowicz

Piotr

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Hrustek

Nikola

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Hudaszek

Igor

zakwalifikowany

Hyla

Kacper

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Jagieła

Nikodem

zakwalifikowany

Jakóbczyk

Szymon

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Jakubczyk

Jakub

zakwalifikowany

Jarczak

Karolina

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Jaros

Michał

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Jarszak

Krzysztof

zakwalifikowany

Jasiński

Kacper

zakwalifikowany

Jędras

Kacper

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Jędruch

Dominika

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Jędruch

Wiktor

zakwalifikowany

Juda

Dawid

zakwalifikowany

Jurek

Piotr

zakwalifikowany

Juzuń

Filip

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kaczmarczyk

Mateusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kaczyński

Kamil

zakwalifikowany

Kalembka

Kacper

zakwalifikowany

Kała

Sebastian

zakwalifikowany

Karendał

Hubert

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Klasiński

Kacper

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kleyna

Patryk

zakwalifikowany

Kłos

Wiktoria

zakwalifikowany

Koch

Mateusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Kołodziej

Szymon

zakwalifikowany

Kołodziejczyk

Jakub

zakwalifikowany

Komenda

Kamil

zakwalifikowany

Kondała

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kondas

Klaudiusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kopijka

Bartosz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kostecki

Olaf

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kozak

Natalia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kozieł

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Krakowiak

Wojciech

zakwalifikowany

Krysztopowicz

Oskar

zakwalifikowany

Kubajka

Damian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kubiak

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kubik

Tobiasz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kuczyk

Bartosz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)

Kurtyka

Dawid

zakwalifikowany

Kuzior

Szymon

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Kwiecień

Wiktor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Labus

Patryk

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Langer

Jakub

zakwalifikowany

Latos

Julia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Lebieda

Daniel

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Lepiarczyk

Sandra

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Lesiak

Jakub

zakwalifikowany

Ligęza

Szymon

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Ligoń

Kacper

zakwalifikowany

Łabędź

Kacper

niezakwalifikowany

Łada

Jakub

zakwalifikowany

Łonak

Wiktor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Łydek

Wiktor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Łysiak

Alan

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Macuga

Aurelia

zakwalifikowany

Majkowski

Sebastian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Małecki

Maciej

zakwalifikowany

Marczak

Dawid

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Markiewicz

Anna

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Martyniuk

Piotr

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Masłoń

Maciej

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Mateja

Patryk

zakwalifikowany

Mazur

Samuel

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Michalski

Kacper

zakwalifikowany

Michta

Aneta

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Michta

Kuba

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Micyk

Wiktor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Miedziński

Aleksander

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Miś

Sebastian

niezakwalifikowany

Mitka

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Mitka

Krystian

zakwalifikowany

Morawski

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Mucha

Dominik

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Mucha

Klaudia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Naglik

Krzysztof

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Nagły

Szymon

zakwalifikowany

Nankiewicz

Aleks

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Nartowski

Wiktor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Niebrzydowski

Dominik

zakwalifikowany

Niedźwiedzki

Igor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Niwiński

Jakub

zakwalifikowany

Nowak

Krzysztof

zakwalifikowany

Nowak

Liwia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Nowak

Nikola

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Nowak

Zuzanna

zakwalifikowany

Nowak

Wiktor

zakwalifikowany

Nowiński

Dawid

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Nowiński

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Obiegałka

Wiktoria

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Oczkowski

Oliwier

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Ogonowski

Piotr

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Oleksik

Szymon

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Opara

Tatiana

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Opiłka

Paweł

niezakwalifikowany

Opler

Wiktor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Ormaniec

Maciej

zakwalifikowany

Pałasz

Igor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Papaj

Jakub

zakwalifikowany

Parzelska

Alicja

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Pastecki

Kacper

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Paszek

Patryk

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Paś

Oliwia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Patyński

Szymon

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Pawlik

Aleksander

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Pełka

Dawid

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Percik

Wojciech

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Peroń

Michał

niezakwalifikowany

Peszke

Paweł

zakwalifikowany

Pezda

Eryk

zakwalifikowany

Piekarski

Marcel

zakwalifikowany

Piętka

Karol

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Piłka

Alan

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Piórkowski

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Pituch

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Pluta

Daniel

niezakwalifikowany

Płonka

Mateusz

zakwalifikowany

Pniak

Mateusz

zakwalifikowany

Poddańczyk

Dominik

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)

Pogoda

Hubert

zakwalifikowany

Polaczek

Mateusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Popczyk

Adrian

zakwalifikowany

Popczyk

Kamil

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Prasałek

Artur

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Prochot

Igor

zakwalifikowany

Przecherka

Mikołaj

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Puławski

Cyprian

zakwalifikowany

Pustuł

Krystian

zakwalifikowany

Puszer

Noah

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)

Pyka

Karol

zakwalifikowany

Pytka

Dominik

zakwalifikowany

Pytlarz

Bartosz

zakwalifikowany

Radka

Maja

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Rak

Piotr

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Ratajczyk

Amelia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Ratajczyk

Mikołaj

zakwalifikowany

Robak

Maciej

zakwalifikowany

Rogalewicz

Wiktor

zakwalifikowany

Rogulski

Grzegorz

zakwalifikowany

Rumas

Szymon

zakwalifikowany

Sadowniczyk

Sebastian

zakwalifikowany

Samul

Mateusz

niezakwalifikowany

Sarota

Dominik

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Schab

Patryk

zakwalifikowany

Sibielak

Krystian

zakwalifikowany

Siemaszko

Szymon

zakwalifikowany

Sienkiewicz

Stanisław

zakwalifikowany

Sikora

Patryk

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Sitarz

Dawid

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Skarżyński

Kamil

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Skowron

Oskar

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Skowron

Wiktor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Skrobol

Gabriel

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Skrzypczak

Igor

zakwalifikowany

Smuga

Marcel

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Sobieraj

Mateusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Sojka

Adrian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 8 preferencji)

Sokała

Paweł

zakwalifikowany

Sokołowski

Sławomir

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Sondej

Oliwier

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Sosnowski

Amadeusz

zakwalifikowany

Sowa

Dominik

zakwalifikowany

Spyra

Aleksander

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Starościk

Dominik

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Staszczyk

Seweryn

zakwalifikowany

Staszowski

Mateusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Strzelecki

Igor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Stypka

Marcin

zakwalifikowany

Sugier

Filip

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Szczęsna

Weronika

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Szewczyk

Dawid

zakwalifikowany

Szkoda

Dominik

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Szot

Krzysztof

zakwalifikowany

Szromek

Rafał

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Szumilas

Krzysztof

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Szymański

Marcel

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Szymik

Gracjan

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Ścigocki

Paweł

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Śledziona

Bartosz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Świerczewski

Jan

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)

Świergosz

Marcel

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Świtała

Karol

zakwalifikowany

Trzcionka

Mateusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Turek

Michał

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Waluda

Mateusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Warchoł

Konrad

zakwalifikowany

Wcisło

Dominik

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wędrychowicz

Nikodem

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)

Wichniewicz

Oliwier

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Widórska

Natalia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wieczorek

Oliwier

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wirek

Kacper

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wiśniewski

Patryk

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wiśniowski

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wizowski

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)

Wnuk

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Woźniak

Filip

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Woźnica

Mikołaj

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wyrwa

Damian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Zaręba

Oskar

zakwalifikowany

Zbroszczyk

Paweł

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Ziętek

Bartek

zakwalifikowany

Ziółkowski

Adrian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Zub

Miłosz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Żarowski

Maciej

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

 

Oddział

Najniższa liczba punktów

(1A) [O] Technik mechatronik (ang-niem*)

66.6

(1B) [O] Technik mechanik (ang-niem*)

57.5

(1C) [O] Technik pojazdów samochodowych (ang-niem*)

93.8

(1E) [O] Technik eksploatacji portów i terminali (ang-niem*)

73.5

 

 

 

Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 4 (ZST)w Dąbrowie Górniczej

 

Nazwisko

Imię

Decyzja

Będkowski

Dawid

zakwalifikowany

Białoń

Filip

zakwalifikowany

Broda

Wiktor Jan

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Brych

Kamil

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Budaj

Borys

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Ciura

Krzysztof

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Curyło

Adrian

zakwalifikowany

Czarnecki

Tomasz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Dubik

Bartosz

zakwalifikowany

Goncerz

Kacper

zakwalifikowany

Hendzel

Sergiusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kędzior

Bartosz

zakwalifikowany

Kondała

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Książek

Oskar

zakwalifikowany

Kubala

Jakub

zakwalifikowany

Kuflik

Jakub

zakwalifikowany

Kuncy

Bartosz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kuraj

Robert

zakwalifikowany

Kurpan

Aleksander Grzegorz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Mogiełka

Kacper

zakwalifikowany

Mróz

Adrian

zakwalifikowany

Nos

Mateusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)

Nowacki

Dominik

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Pańta

Bartosz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Piekarski

Dawid

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Pustuł

Krystian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Pytlarz

Bartosz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Sapota

Filip

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Sitarz

Dawid

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Skrzypczak

Igor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Stachoń

Kacper

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Starościk

Dominik

zakwalifikowany

Stępień

Adrian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Strzelec

Tomasz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Szady

Wiktor

zakwalifikowany

Sznicer

Rafał

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Świtała

Karol

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Tereszkowski

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Więcławek

Dariusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Winiarski

Dawid

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Zdanowicz

Gracjan

zakwalifikowany

 

Oddział

Najniższa liczba punktów

(1M) [O] Operator obrabiarek skrawających (ang)

34.95

(1S) [O] Mechanik pojazdów samochodowych (ang)

35.45

 



 

Lista kandydatów niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

 

Technikum nr 4 (ZST) w Dąbrowie Górniczej

Najniższa liczba punktów uprawniająca do przyjęcia: 57.5

Nazwisko

Imię

Decyzja

Adamiak

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Adamski

Igor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Bednerowicz

Bartosz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Benduch

Paweł

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Bęczkowski

Wiktor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Białek

Marcin Michał

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Bizan

Mikołaj

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Blacha

Paweł

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Błajszczak

Kamil

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Bożek

Mateusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Broda

Wiktor Jan

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Bucka

Kinga

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Chustecki

Igor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Cichocka

Emilia (Emil)

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Czepukojć

Pola

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Czyż

Michał

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Dobczyński

Kamil

niezakwalifikowany

Dobrek

Wiktoria

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Drążek

Kuba

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Drążek

Patrycja

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Dubik

Bartosz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Duda

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Duda

Mateusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Dudzik

Anastazja

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Dziaduła

Sylwester Dawid

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Dziereń

Cyprian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Dziuba

Nikola

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Fiałkowska

Magdalena

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Fickowska

Karolina

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Filipczuk

Filip

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Furgał

Grzegorz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Gabryel

Norbert

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Gal

Karol

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Gałecki

Bartosz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Gamrat

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Gawron

Jakub

niezakwalifikowany

Gibas

Aleksander

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Goncerz

Kacper

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Gotfryd

Natalia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Górski

Tomasz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Graczyk

Jakub

niezakwalifikowany

Gradzik

Gustaw

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Gregorczyk

Dominik

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Grzyb

Emilia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Guziński

Jan

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Heberlein

Kostiantyn

niezakwalifikowany

Hendrysiak

Marcel

niezakwalifikowany

Hermanowicz

Patrycja

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Horbanowicz

Piotr

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Hrustek

Nikola

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Hyla

Kacper

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Jakóbczyk

Szymon

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Jarczak

Karolina

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Jaros

Michał

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Jędras

Kacper

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Jędruch

Dominika

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Juzuń

Filip

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kaczmarczyk

Mateusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Karendał

Hubert

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Klasiński

Kacper

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Koch

Mateusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Kondała

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kondas

Klaudiusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kopijka

Bartosz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kostecki

Olaf

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kozak

Natalia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kozieł

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Kubajka

Damian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kubiak

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kubik

Tobiasz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kuczyk

Bartosz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)

Kuzior

Szymon

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Kwiecień

Wiktor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Labus

Patryk

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Latos

Julia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Lebieda

Daniel

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Lepiarczyk

Sandra

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Ligęza

Szymon

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Łabędź

Kacper

niezakwalifikowany

Łonak

Wiktor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Łydek

Wiktor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Łysiak

Alan

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Majkowski

Sebastian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Marczak

Dawid

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Markiewicz

Anna

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Martyniuk

Piotr

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Masłoń

Maciej

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Mazur

Samuel

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Michta

Aneta

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Michta

Kuba

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Micyk

Wiktor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Miedziński

Aleksander

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Miś

Sebastian

niezakwalifikowany

Mitka

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Morawski

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Mucha

Dominik

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Mucha

Klaudia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Naglik

Krzysztof

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Nankiewicz

Aleks

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Nartowski

Wiktor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Niedźwiedzki

Igor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Nowak

Liwia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Nowak

Nikola

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Nowiński

Dawid

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Nowiński

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Obiegałka

Wiktoria

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Oczkowski

Oliwier

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Ogonowski

Piotr

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Oleksik

Szymon

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Opara

Tatiana

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Opiłka

Paweł

niezakwalifikowany

Opler

Wiktor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Pałasz

Igor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Parzelska

Alicja

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Pastecki

Kacper

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Paszek

Patryk

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Paś

Oliwia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Patyński

Szymon

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Pawlik

Aleksander

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Pełka

Dawid

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Percik

Wojciech

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Peroń

Michał

niezakwalifikowany

Piętka

Karol

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Piłka

Alan

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Piórkowski

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Pituch

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Pluta

Daniel

niezakwalifikowany

Poddańczyk

Dominik

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)

Polaczek

Mateusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Popczyk

Kamil

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Prasałek

Artur

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Przecherka

Mikołaj

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Puszer

Noah

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)

Radka

Maja

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Rak

Piotr

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Ratajczyk

Amelia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Samul

Mateusz

niezakwalifikowany

Sarota

Dominik

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Sikora

Patryk

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Sitarz

Dawid

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Skarżyński

Kamil

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Skowron

Oskar

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Skowron

Wiktor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Skrobol

Gabriel

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Smuga

Marcel

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Sobieraj

Mateusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Sojka

Adrian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 8 preferencji)

Sokołowski

Sławomir

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Sondej

Oliwier

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Spyra

Aleksander

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Starościk

Dominik

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Staszowski

Mateusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Strzelecki

Igor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Sugier

Filip

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Szczęsna

Weronika

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Szkoda

Dominik

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Szromek

Rafał

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Szumilas

Krzysztof

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Szymański

Marcel

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Szymik

Gracjan

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Ścigocki

Paweł

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Śledziona

Bartosz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Świerczewski

Jan

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)

Świergosz

Marcel

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Trzcionka

Mateusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Turek

Michał

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Waluda

Mateusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wcisło

Dominik

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wędrychowicz

Nikodem

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)

Wichniewicz

Oliwier

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Widórska

Natalia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wieczorek

Oliwier

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wirek

Kacper

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wiśniewski

Patryk

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wiśniowski

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wizowski

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)

Wnuk

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Woźniak

Filip

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Woźnica

Mikołaj

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wyrwa

Damian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Zbroszczyk

Paweł

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Ziółkowski

Adrian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Zub

Miłosz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Żarowski

Maciej

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

 

 

 

Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 4 (ZST)w Dąbrowie Górniczej

Najniższa liczba punktów uprawniająca do przyjęcia: 34.95

Nazwisko

Imię

Decyzja

Broda

Wiktor Jan

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Brych

Kamil

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Budaj

Borys

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Ciura

Krzysztof

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Czarnecki

Tomasz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Hendzel

Sergiusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kondała

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kuncy

Bartosz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kurpan

Aleksander Grzegorz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Nos

Mateusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)

Nowacki

Dominik

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Pańta

Bartosz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Piekarski

Dawid

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Pustuł

Krystian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Pytlarz

Bartosz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Sapota

Filip

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Sitarz

Dawid

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Skrzypczak

Igor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Stachoń

Kacper

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Stępień

Adrian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Strzelec

Tomasz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Sznicer

Rafał

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Świtała

Karol

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Tereszkowski

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Więcławek

Dariusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Winiarski

Dawid

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)