ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do klas pierwszych na rok szkolny 2021/2022

 

Technikum nr 4 (ZST) w Dąbrowie Górniczej

 

Liczba wolnych miejsc: 3

 

Nazwisko

Imię

Decyzja

Adamiak

Jakub

nieprzyjęty

Adamski

Igor

nieprzyjęty

Barsul

Natalia

przyjęty

Bąbczyński

Michał

przyjęty

Bednerowicz

Bartosz

nieprzyjęty

Belko

Alan

przyjęty

Benduch

Paweł

nieprzyjęty

Bęczkowski

Wiktor

nieprzyjęty

Białek

Marcin

nieprzyjęty

Bieniec

Kacper

przyjęty

Bień

Robert

przyjęty

Bizan

Mikołaj

nieprzyjęty

Blacha

Paweł

nieprzyjęty

Błajszczak

Kamil

nieprzyjęty

Bochenek

Kacper

przyjęty

Bożek

Mateusz

nieprzyjęty

Broda

Wiktor

nieprzyjęty

Bucka

Kinga

nieprzyjęty

Budzyński

Jakub

przyjęty

Buraczewski

Mateusz

przyjęty

Caputa

Alan

przyjęty

Ceglarek

Amelia

przyjęty

Chruściel

Jakub

przyjęty

Chustecki

Igor

nieprzyjęty

Cichocka

Emilia (Emil)

nieprzyjęty

Ciekała

Zuzanna

przyjęty

Ciura

Krzysztof

przyjęty

Cyran

Oliwier

przyjęty

Czepukojć

Pola

nieprzyjęty

Czyż

Igor

przyjęty

Czyż

Michał

nieprzyjęty

Davies

Patryk Elwyn

nieprzyjęty

Dobczyński

Kamil

nieprzyjęty

Dobrek

Wiktoria

nieprzyjęty

Drążek

Kuba

nieprzyjęty

Drążek

Patrycja

nieprzyjęty

Dubik

Bartosz

nieprzyjęty

Duda

Adrian

przyjęty

Duda

Jakub

nieprzyjęty

Duda

Mateusz

nieprzyjęty

Dudzik

Anastazja

nieprzyjęty

Dziaduła

Sylwester Dawid

nieprzyjęty

Dziereń

Cyprian

nieprzyjęty

Dziuba

Nikola

nieprzyjęty

Fiałkowska

Magdalena

nieprzyjęty

Fickowska

Karolina

nieprzyjęty

Filipczuk

Filip

nieprzyjęty

Foltyn

Oskar

przyjęty

Frączek

Wiktor

przyjęty

Fujara

Jan

przyjęty

Furgał

Grzegorz

nieprzyjęty

Gabryel

Norbert

nieprzyjęty

Gal

Karol

nieprzyjęty

Gałecki

Bartosz

nieprzyjęty

Gamrat

Jakub

nieprzyjęty

Gawron

Jakub

nieprzyjęty

Gąbka

Kamil

przyjęty

Gibas

Aleksander

nieprzyjęty

Goncerz

Kacper

nieprzyjęty

Gotfryd

Natalia

nieprzyjęty

Górski

Tomasz

nieprzyjęty

Graczyk

Jakub

nieprzyjęty

Gradzik

Gustaw

nieprzyjęty

Gregorczyk

Dominik

nieprzyjęty

Grudzień

Piotr

przyjęty

Grzanka

Szymon

przyjęty

Grzyb

Emilia

nieprzyjęty

Guziński

Jan

nieprzyjęty

Heberlein

Kostiantyn

nieprzyjęty

Hendrysiak

Marcel

nieprzyjęty

Hendzel

Sergiusz

nieprzyjęty

Hermanowicz

Patrycja

nieprzyjęty

Hermaszuk

Maksymilian

przyjęty

Horbanowicz

Piotr

nieprzyjęty

Hrustek

Nikola

nieprzyjęty

Hudaszek

Igor

przyjęty

Hyla

Kacper

nieprzyjęty

Jagieła

Nikodem

przyjęty

Jakóbczyk

Szymon

nieprzyjęty

Jakubczyk

Jakub

przyjęty

Jarczak

Karolina

nieprzyjęty

Jaros

Michał

nieprzyjęty

Jarszak

Krzysztof

przyjęty

Jasiński

Kacper

przyjęty

Jędras

Kacper

nieprzyjęty

Jędruch

Dominika

nieprzyjęty

Jędruch

Wiktor

przyjęty

Juda

Dawid

przyjęty

Jurek

Piotr

przyjęty

Juzuń

Filip

nieprzyjęty

Kaczmarczyk

Mateusz

nieprzyjęty

Kaczyński

Kamil

przyjęty

Kalembka

Kacper

przyjęty

Kała

Sebastian

przyjęty

Karendał

Hubert

nieprzyjęty

Klasiński

Kacper

nieprzyjęty

Kleyna

Patryk

nieprzyjęty

Kłos

Wiktoria

przyjęty

Koch

Mateusz

nieprzyjęty

Kołodziej

Szymon

przyjęty

Kołodziejczyk

Jakub

przyjęty

Komenda

Kamil

przyjęty

Kondała

Jakub

nieprzyjęty

Kondas

Klaudiusz

nieprzyjęty

Kopijka

Bartosz

nieprzyjęty

Kostecki

Olaf

nieprzyjęty

Kozak

Natalia

nieprzyjęty

Kozieł

Jakub

nieprzyjęty

Krakowiak

Wojciech

przyjęty

Krysztopowicz

Oskar

przyjęty

Kubajka

Damian

nieprzyjęty

Kubiak

Jakub

nieprzyjęty

Kubik

Tobiasz

nieprzyjęty

Kuczyk

Bartosz

nieprzyjęty

Kurtyka

Dawid

przyjęty

Kuzior

Szymon

nieprzyjęty

Kwiecień

Wiktor

nieprzyjęty

Labus

Patryk

nieprzyjęty

Langer

Jakub

przyjęty

Latos

Julia

nieprzyjęty

Lebieda

Daniel

nieprzyjęty

Lepiarczyk

Sandra

nieprzyjęty

Lesiak

Jakub

przyjęty

Ligęza

Szymon

nieprzyjęty

Ligoń

Kacper

przyjęty

Łabędź

Kacper

nieprzyjęty

Łada

Jakub

przyjęty

Łonak

Wiktor

nieprzyjęty

Łydek

Wiktor

nieprzyjęty

Łysiak

Alan

nieprzyjęty

Macuga

Aurelia

przyjęty

Majkowski

Sebastian

nieprzyjęty

Małecki

Maciej

przyjęty

Marczak

Dawid

nieprzyjęty

Markiewicz

Anna

nieprzyjęty

Martyniuk

Piotr

nieprzyjęty

Masłoń

Maciej

nieprzyjęty

Mateja

Patryk

przyjęty

Mazur

Samuel

nieprzyjęty

Michalski

Kacper

przyjęty

Michta

Aneta

nieprzyjęty

Michta

Kuba

nieprzyjęty

Micyk

Wiktor

nieprzyjęty

Miedziński

Aleksander

nieprzyjęty

Miś

Sebastian

nieprzyjęty

Mitka

Jakub

nieprzyjęty

Mitka

Krystian

przyjęty

Morawski

Jakub

nieprzyjęty

Mucha

Dominik

nieprzyjęty

Mucha

Klaudia

nieprzyjęty

Naglik

Krzysztof

nieprzyjęty

Nagły

Szymon

przyjęty

Nankiewicz

Aleks

nieprzyjęty

Nartowski

Wiktor

nieprzyjęty

Niebrzydowski

Dominik

przyjęty

Niedźwiedzki

Igor

nieprzyjęty

Niwiński

Jakub

przyjęty

Nowak

Krzysztof

przyjęty

Nowak

Liwia

nieprzyjęty

Nowak

Nikola

nieprzyjęty

Nowak

Zuzanna

przyjęty

Nowak

Wiktor

przyjęty

Nowiński

Dawid

nieprzyjęty

Nowiński

Jakub

nieprzyjęty

Obiegałka

Wiktoria

nieprzyjęty

Oczkowski

Oliwier

nieprzyjęty

Ogonowski

Piotr

nieprzyjęty

Oleksik

Szymon

nieprzyjęty

Opara

Tatiana

nieprzyjęty

Opiłka

Paweł

nieprzyjęty

Opler

Wiktor

nieprzyjęty

Ormaniec

Maciej

przyjęty

Pałasz

Igor

nieprzyjęty

Papaj

Jakub

przyjęty

Parzelska

Alicja

nieprzyjęty

Pastecki

Kacper

nieprzyjęty

Paszek

Patryk

nieprzyjęty

Paś

Oliwia

nieprzyjęty

Patyński

Szymon

nieprzyjęty

Pawlik

Aleksander

nieprzyjęty

Pełka

Dawid

nieprzyjęty

Percik

Wojciech

nieprzyjęty

Peroń

Michał

nieprzyjęty

Peszke

Paweł

przyjęty

Pezda

Eryk

przyjęty

Piekarski

Marcel

przyjęty

Piętka

Karol

nieprzyjęty

Piłka

Alan

nieprzyjęty

Piórkowski

Jakub

nieprzyjęty

Pituch

Jakub

nieprzyjęty

Pluta

Daniel

nieprzyjęty

Płonka

Mateusz

przyjęty

Pniak

Mateusz

przyjęty

Poddańczyk

Dominik

nieprzyjęty

Pogoda

Hubert

przyjęty

Polaczek

Mateusz

nieprzyjęty

Popczyk

Adrian

przyjęty

Popczyk

Kamil

nieprzyjęty

Prasałek

Artur

nieprzyjęty

Prochot

Igor

przyjęty

Przecherka

Mikołaj

nieprzyjęty

Puławski

Cyprian

przyjęty

Pustuł

Krystian

przyjęty

Puszer

Noah

nieprzyjęty

Pyka

Karol

przyjęty

Pytka

Dominik

przyjęty

Pytlarz

Bartosz

przyjęty

Radka

Maja

nieprzyjęty

Rak

Piotr

nieprzyjęty

Ratajczyk

Amelia

nieprzyjęty

Ratajczyk

Mikołaj

przyjęty

Robak

Maciej

przyjęty

Rogalewicz

Wiktor

przyjęty

Rogulski

Grzegorz

przyjęty

Rumas

Szymon

przyjęty

Sadowniczyk

Sebastian

przyjęty

Samul

Mateusz

nieprzyjęty

Sarota

Dominik

nieprzyjęty

Schab

Patryk

przyjęty

Sibielak

Krystian

przyjęty

Siemaszko

Szymon

przyjęty

Sienkiewicz

Stanisław

przyjęty

Sikora

Patryk

nieprzyjęty

Sitarz

Dawid

nieprzyjęty

Skarżyński

Kamil

nieprzyjęty

Skowron

Oskar

nieprzyjęty

Skowron

Wiktor

nieprzyjęty

Skrobol

Gabriel

nieprzyjęty

Skrzypczak

Igor

przyjęty

Smuga

Marcel

nieprzyjęty

Sobieraj

Mateusz

nieprzyjęty

Sojka

Adrian

nieprzyjęty

Sokała

Paweł

przyjęty

Sokołowski

Sławomir

nieprzyjęty

Sondej

Oliwier

nieprzyjęty

Sosnowski

Amadeusz

przyjęty

Sowa

Dominik

przyjęty

Spyra

Aleksander

nieprzyjęty

Starościk

Dominik

nieprzyjęty

Staszczyk

Seweryn

przyjęty

Staszowski

Mateusz

nieprzyjęty

Strzelecki

Igor

nieprzyjęty

Stypka

Marcin

przyjęty

Sugier

Filip

nieprzyjęty

Szczęsna

Weronika

nieprzyjęty

Szewczyk

Dawid

przyjęty

Szkoda

Dominik

nieprzyjęty

Szot

Krzysztof

przyjęty

Szromek

Rafał

nieprzyjęty

Szumilas

Krzysztof

nieprzyjęty

Szymański

Marcel

nieprzyjęty

Szymik

Gracjan

nieprzyjęty

Ścigocki

Paweł

nieprzyjęty

Śledziona

Bartosz

nieprzyjęty

Świerczewski

Jan

nieprzyjęty

Świergosz

Marcel

nieprzyjęty

Świtała

Karol

przyjęty

Trzcionka

Mateusz

nieprzyjęty

Turek

Michał

nieprzyjęty

Waluda

Mateusz

nieprzyjęty

Warchoł

Konrad

przyjęty

Wcisło

Dominik

nieprzyjęty

Wędrychowicz

Nikodem

nieprzyjęty

Wichniewicz

Oliwier

nieprzyjęty

Widórska

Natalia

nieprzyjęty

Wieczorek

Oliwier

nieprzyjęty

Wirek

Kacper

nieprzyjęty

Wiśniewski

Patryk

nieprzyjęty

Wiśniowski

Jakub

nieprzyjęty

Wizowski

Jakub

nieprzyjęty

Wnuk

Jakub

nieprzyjęty

Woźniak

Filip

nieprzyjęty

Woźnica

Mikołaj

nieprzyjęty

Wyrwa

Damian

nieprzyjęty

Zaręba

Oskar

przyjęty

Zbroszczyk

Paweł

nieprzyjęty

Ziętek

Bartek

przyjęty

Ziółkowski

Adrian

nieprzyjęty

Zub

Miłosz

nieprzyjęty

Żarowski

Maciej

nieprzyjęty

 

Oddział

Najniższa liczba punktów

(1A) [O] Technik mechatronik (ang-niem*)

66.6

(1B) [O] Technik mechanik (ang-niem*)

57.5

(1C) [O] Technik pojazdów samochodowych (ang-niem*)

93.8

(1E) [O] Technik eksploatacji portów i terminali (ang-niem*)

73.5

 

Data publikacji listy: 02.08.2021 r.

 

 

Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 4 (ZST)w Dąbrowie Górniczej

Liczba wolnych miejsc: 12

 

Nazwisko

Imię

Decyzja

Będkowski

Dawid

przyjęty

Białoń

Filip

przyjęty

Broda

Wiktor Jan

nieprzyjęty

Brych

Kamil

nieprzyjęty

Budaj

Borys

nieprzyjęty

Ciura

Krzysztof

nieprzyjęty

Curyło

Adrian

przyjęty

Czarnecki

Tomasz

nieprzyjęty

Derka

Bartosz

przyjęty

Dubik

Bartosz

przyjęty

Dudziński

Łukasz

przyjęty

Goncerz

Kacper

przyjęty

Grad

Szymon

przyjęty

Hendzel

Sergiusz

nieprzyjęty

Jagusztyn

Bartłomiej

przyjęty

Kawiorowski

Adrian

przyjęty

Kędzior

Bartosz

przyjęty

Kondała

Jakub

nieprzyjęty

Książek

Oskar

przyjęty

Kubala

Jakub

przyjęty

Kuflik

Jakub

przyjęty

Kuncy

Bartosz

nieprzyjęty

Kuraj

Robert

przyjęty

Kurpan

Aleksander

nieprzyjęty

Mogiełka

Kacper

przyjęty

Mróz

Adrian

przyjęty

Nos

Mateusz

nieprzyjęty

Nowacki

Dominik

nieprzyjęty

Pańta

Bartosz

nieprzyjęty

Piekarski

Dawid

nieprzyjęty

Pustuł

Krystian

nieprzyjęty

Pytlarz

Bartosz

nieprzyjęty

Sapota

Filip

nieprzyjęty

Sitarz

Dawid

nieprzyjęty

Skrzypczak

Igor

nieprzyjęty

Stachoń

Kacper

nieprzyjęty

Starościk

Dominik

przyjęty

Stępień

Adrian

nieprzyjęty

Strzelec

Tomasz

nieprzyjęty

Szady

Wiktor

przyjęty

Sznicer

Rafał

nieprzyjęty

Świtała

Karol

nieprzyjęty

Tereszkowski

Jakub

nieprzyjęty

Więcławek

Dariusz

nieprzyjęty

Winiarski

Dawid

nieprzyjęty

Zdanowicz

Gracjan

przyjęty

 

Oddział

Najniższa liczba punktów

(1S) [O] Mechanik pojazdów samochodowych (ang)

35.45

(1M) [O] Operator obrabiarek skrawających (ang)

34.95

 

Data publikacji listy: 02.08.2021 r.