ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Tester TEXA Axone 5

Pracownia samochodowa Zespołu Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej wzbogaciła się o kolejne urządzenie diagnostyczne - tester usterek TEXA AXONE 5 wraz z oprogramowaniem CAR - IDC5a PLUS.

AXONE 5 jest nową jednostką wyświetlającą TEXA do diagnostyki pojazdów z grupy CAR oraz BIKE. Zaskakuje prostą i intuicyjną obsługą oraz niezwykle wydajnymi podzespołami najnowszej generacji, aby zapewnić pełny profesjonalizm usług diagnostycznych.

IDC5a PLUS jest poszerzoną wersją oprogramowania IDC5 opracowaną specjalnie dla AXONE 5, w celu zapewnienia płynności użytkowania, intuicyjnego korzystania z zasobów i maksymalnej szybkości pracy. AXONE 5 oparty jest na działaniu środowiska operacyjnego Android.

Tester TEXA Axone 5

Połączenie AXONE 5 i IDC5a PLUS gwarantuje najlepsze pokrycie diagnostyczne dostępnych na rynku marek i modeli pojazdów dla środowiska CAR i BIKE.


Możliwośc skorzystania z testera daje uczniom, kształcącym się w kwalifikacjach samochodowych (technik pojazdów samochodowych, mechanik pojazdów samochodowych i elektromechanik pojazdów samochodowych) dostęp do pełnego wsparcia procesu naprawy, obszernej bazy danych technicznych i najbardziej zaawansowanych funkcji diagnostycznych.

Zainteresowania zawodowe uczniów wraz z nowoczesnym wyposażeniem pracowni samochodowych przekłada się na wysoką zdawalność egzaminów kwalifikacyjnych oraz dobry start w karierze zawodowej.