ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Wielki sukces w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym!

Uczniowie naszej szkoły, po raz kolejny, wykazali się ogromną wiedzą z mitologii greckiej i rzymskiej. Klaudia Rogowicz z klasy 2E zajęła III miejsce w Polsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Uczennica rywalizowała z ponad 500 uczestnikami konkursu. Swoją wiedzą może konkurować z najlepszymi.

Gratulacje należą się też innym uczniom ZST:Dawid Orłowski z klasy 2A zdobył miejsce IV, a Wojciech Żurek też z drugiej 2A - VI. Jest to również dużym osiągnięciem.

Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów. Uczniów do IV edycji konkursu ogólnopolskiego z Mitologii skierowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2018/19 przygotowały: Elżbieta Godyń i Iwona Wilk.

Wielki sukces w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym!