Sukcesy uczniów ZST w konkursach!

W konkursie brały udział szkoły z Bytomia, Chorzowa, Dąbrowy Górniczej, Katowic i Mysłowic. Konkursy odbywały się dwuetapowo. W pierwszym etapie młodzież walczyła o miejsce indywidualnie, natomiast w etapie drugim brały udział szkoły, które zdobyły największą liczbę punktów po etapie pierwszym.
Zwycięzcą w konkursie "Z elektroniką przez świat" został Wiktor Kowalik uczeń klasy IIIA w Zespole Szkół Technicznych , miejsce II zajął Mateusz Wołowczyk z Technikum nr 4 w Bytomiu, miejsce III zajął Bartłomiej Kucharek z Technicznych Zakładów Naukowych w Dąbrowie Górniczej.
Zwycięzcą w konkursie " Młody Mechatronik" został Adrian Luszczymak uczeń ZSTiO nr 3 z Chorzowa, miejsce II zajął Dominik Zagórnik z ZSTiO nr 3 z Chorzowa, a miejsce III Łukasz Szczypa z Zespołu Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej.

W etapie drugim szkoły zmagały się z częścią praktyczną.

Miejsce I w dziedzinie elektroniki zajęło Technikum nr 4 z Bytomia, miejsce II Zespół Szkół Technicznych z Dąbrowy Górniczej, miejsce III Techniczne Zakłady Naukowe z Dąbrowy Górniczej.
Miejsce I w dziedzinie mechatroniki zajął ZSTiO nr 3 z Chorzowa, miejsce II Zespół Szkół Technicznych z Dąbrowy Górniczej, miejsce III ZSTiO z Bytomia.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy.

Konkurs zorganizowali S. Knapik - Siemońska, D. Jopek, L. Pokora.

Sukcesy uczniów ZST w konkursach