ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

II Miejski Konkurs Młodzi Badacze na Start

Konkurs Miejski „Młodzi Badacze na Start” jest skierowany do uczniów III klas gimnazjalnych oraz do uczniów VIII klas szkół podstawowych. Podczas trwania konkursu uczniowie nie tylko rozwiązują test obejmujący pytania z zakresu przedmiotów przyrodniczych, ale również drużynowo wykonują po jednym doświadczeniu z biologii, fizyki i chemii.

W tym roku zwycięzcami konkursu zostały uczennice z Gimnazjum nr 5 w Dąbrowie Górniczej. Drugie miejsce w konkursie zajęli gimnazjaliści z Zespołu Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej, zaś miejsce trzecie zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Dąbrowie Górniczej.

Organizatorkami konkursu były: Joanna Jędryczek, Joanna Landecka, Sylwia Machalska oraz doradca metodyczny z fizyki i chemii Joanna Kałuda.

Młodzi Badacze na Start

Młodzi Badacze na Start

Młodzi Badacze na Start