ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Wycieczka do Stacji Kontroli Pojazdów

W dniu 10.10 2019 uczniowie uczniowie klasy II C Zespołu Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej, kształcący się w zawodzie technik pojazdów samochodowych, w ramach przedmiotu diagnostyka zespołów i podzespołów pojazdów samochodowych, odbywali zajęcia praktyczne w SKP.

Głównym celem zajęć było:

  • zapoznanie z obsługą urządzeń i przyrządów występujących w SKP
  • zapoznanie z procedurą przeprowadzania badania technicznego pojazdów
  • poznanie specyfiki pracy diagnosty samochodowego
  • rozwijanie wiedzy i zainteresowań młodzieży z zakresu diagnostyki samochodowej

  Zajęcia praktyczne w SKP

Zajęcia praktyczne w SKP

Zajęcia praktyczne w SKP

Zajęcia praktyczne w SKP

 

Serdecznie dziękujemy właścicielom stacji diagnostycznej Środula Auto Kompleks s.c. za umożliwienie przeprowadzenia zajęć, oraz diagnoście Panu Marcelowi za poświęcony czas oraz podzielenie się wiedzą i doświadczeniem.