ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Projekt "Upoluj swoją książkę"

Miło nam poinformować, że Nasza szkoła została przyjęta do tegorocznej edycji projektu „Upoluj swoją książkę” organizowanego przez Instytut Książki.

Już wkrótce na terenie szkoły pojawią się trzy plakaty dające dostęp do 12 bezpłatnych książek w formacie e-booka i audiobooka.

Bardzo ważnym elementem projektu jest zaangażowanie uczniów w promocję czytelnictwa wśród swoich rówieśników W tym roku zrekrutowanych będzie aż 1500 uczniów szkół średnich, którzy otrzymają darmową koszulkę z kodem dającym w listopadzie dostęp do 12 bestsellerów i dzięki temu staną się „mobilną wypożyczalnią książek” dla swoich koleżanek i kolegów.

Do akcji uczniowie mogą zgłaszać się za pomocą formularza na stronie http://ambasador.czytajpl.pl

Projekt "Upoluj swoją książkę"