ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Wykłady dla kierunku porty i terminale

W dniu 12 i 13 listopada 2019 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wykładach pracownika naukowego WSB w Dąbrowie Górniczej. Pierwszy wykład dotyczył komisjonowania w magazynach i był przeznaczony dla klas 3 i 4, a drugi obsługi podróżnych i wysłuchali go uczniowie klas 1 i 2 kierunku technik eksploatcji portów i terminali. Wykład połączony był z częścią praktyczną , w czasie której uczniowie osobiście przeprowadzali odprawę podróżnych w różnych nietypowych sytuacjach (co widać na załączonych zdjęciach ) i językach. Jak się okazało nie było to takie proste, aby w sytuacji stresowej i zaskakującej opanować emocje i zachować pełen profesjonalizm. Organizatorem wykładów była Marta Góralska.

 

Wykłady dla kierunku porty i terminale

Wykłady dla kierunku porty i terminale

Wykłady dla kierunku porty i terminale

Wykłady dla kierunku porty i terminale

Wykłady dla kierunku porty i terminale