ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Klub Wolontariusza - zbiórka zywności

Również i nasza szkoła wzięła udział w tej ogólnopolskiej akcji. Wolontariusze zachęcali do darowania takich artykułów jak: mąka, cukier, ryż, kasze itp. W koszykach znalazły się także: kawa, herbata, czekolada, a nawet świąteczne wypieki. To już 23. Świąteczna Zbiórka Żywności, wolontariusze z naszej szkoły mogą być dumni, że wspierają tę akcję nieomal od początku. Nie ma wątpliwości, że to m.in. nasi wolontariusze: Adrianna Koźmin, Wiktoria Przygoda, Patrycja Gradzińska, Szcześniak Bartosz, Patryk Liptak, którzy całkowicie bezpłatnie wspierają działania banków, pomagają potrzebującym. Mimo szybkiego tempa życia i natłoku obowiązków poświęcają swój wolny czas na pomoc tym, którzy tego potrzebują. Opiekun klubu: Danuta Bratek

 

Klub Wolontariusza - zbiórka zywności