Andrzejki

Dnia 29 listopada 2019r świętowaliśmy Andrzejki w stylu Power Flower. Po raz pierwszy na deskach sceny ZST wystąpili uczniowie klas pierwszych przy mocnym support’cie swoich starszych kolegów z klas drugich.

Na Andrzejkowym Event’cie przybliżono genezę Andrzejek i zaprezentowano horoskopy. Nie mogło oczywiście zabraknąć Wróżbity Andrzeja, który z kuli wróżył przyszłość (nie koniecznie świetlaną) kibicom futbolowym i pannom na wydaniu.

Andrzejki zostały uświetnione występem Raperów jak i zespołu Roxana & Power Flower. Cóż………muzyka łagodzi obyczaje!!! Wszystkiemu towarzyszyła oryginalna dekoracja zaprezentowana przez artystki z profilu: eksploatacja portów i terminali.

Poniższe fotki zostały wykonane przez niezawodny duet uczniów kl. II c (Łukasza i Krystiana).

Andrzejki