XII Ogólnopolski Konkurs"Siedem Grzechów Głównych"

Jak twierdzą organizatorzy :"Jury miało niełatwe zadanie; musiało wybrać spośród wielu (a było ich aż 289) pięknych i mądrych wypowiedzi te, które stanowiły najlepsze zobrazowanie tematu" Tegoroczna edycja obejmowała 3 kategorie: poezję, malarstwo i grafikę komputerową

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych: Bartłomiej Czekajski z klasy 1EB Robert Dobrzyński z klasy 1A próbowali swoich sił w kategorii: poezja, tworząc utwory poetyckie, związane z tematyką konkursu.

Opieka: Elżbieta Godyń

Niestety, w tym roku nie udało się zdobyć żadnej nagrody, co jednak nie ujmuje talentom uczniów Warto próbować swoich sił i brać udział w różnorakich konkursach! Rozwijajmy swoje talenty i prezentujmy innym swoje wiersze, nawet te, pisane czasem "do szuflady"