Wyniki III Olimpiady z języka angielskiego

Znamy już laureatów III edycji Olimpiady z języka angielskiego. W tym roku wyjątkowo konkurs odbył się w wersji zdalnej z wykorzystaniem platformy MS Teams.

W konkursie wzięło udział aż 29 uczniów, którzy mieli możliwość sprawdzić swoją wiedzę oraz umiejętności językowe (rozumienie tekstu słuchanego, czytanego oraz środki językowe) na poziomie średniozaawansowanym.

Wyłoniono 4 laureatów.

Pierwsze miejsce zdobyli ex aequo uczeń klasy 3E, Maciej Mika, oraz Julia Świątek, uczennica klasy 4E. To również laureaci z poprzednich edycji.

Drugie miejsce uzyskał uczeń klasy 3C Filip Cieślik, natomiast trzecie miejsce przypadło uczniowi klasy 2Ag, Krzysztofowi Gorgoniowi.

Wysoki wynik oraz wyróżnienie otrzymali uczniowie: Bartłomiej Wojnar (2Ag) oraz Oliwier Michalak (2BC) Laureaci otrzymają dyplomy oraz nagrody ufundowane przez wydawnictwo Pearson. Wszyscy uczestnicy otrzymali możliwość wglądu do testu konkursowego oraz informację zwrotną. Konkurs zorganizowali nauczyciele języka angielskiego: Anna Cieślik, Jeremi Białas oraz Monika Małagowska. W sprawie odbioru dyplomów oraz nagród proszę kontaktować się z Panią Anną Cieślik.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.