Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2020/2021

Miło nam poinformować, że dwoje uczniów naszej szkoły Julia Świątek z klasy 4E oraz Mateusz Liczban z klasy 2A otrzymało stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2020/2021.

Stypendium przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

Naszym stypendystom serdecznie gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej