Zaproszenie do udziału w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym

Zapraszamy uczniów klas pierwszych Zespołu Szkół Technicznych do udziału w szkolnym konkursie przyrodniczym. Konkurs w tym roku odbędzie 29 marca o godzinie 15.00 na platformie MS Teams.

Udział w konkursie można zgłosić u nauczycielki fizyki: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub nauczycielki chemii: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub nauczycielki biologii Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na zwycięzców konkursu czekają upominki, oceny celujące bieżące z przedmiotów fizyka, chemia i biologia oraz możliwość reprezentowania szkoły w konkursach miejskich i ogólnopolskich.

Serdecznie zapraszamy!