ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Złoty Indeks Akademii WSB

Absolwentka naszej szkoły Vanessa Palka otrzymała „Złoty Indeks Akademii WSB” uprawniający do bezpłatnych studiów stacjonarnych rozpoczynających się w roku akademickim 2021/2022. Vanessa będzie mogła wybrać spośród 20 atrakcyjnych kierunków dziennych studiów licencjackich lub inżynierskich i ponad 100 praktycznych specjalności oferowanych przez tę uczelnię. Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej od lat aktywnie działa na rzecz wspierania i promowania zdolnej, otwartej na świat i naukę młodzieży, sukcesywnie wyróżniając najlepszych absolwentów szkół właśnie taką nagrodą.

 

Złoty Indeks Akademii WSB

 

 

Gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć i sukcesów oraz realizacji marzeń.

 

Film z gratulacjami dla Maturzystów od Rektor Akademii WSB – dr hab. Zdzisławy Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB – POBIERZ FILM