ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Szczepienie przeciw COVID-19

Zgodnie z podanym przez Ministerstwo Edukacji i Nauki harmonogramem szczepień II tydzień września (od 06.09. do 12.09.) to tydzień przygotowania do szczepień, czyli zbierania przez wychowawców zgód od rodziców i opiekunów prawnych. Szczepienia zaplanowano na III tydzień września (od 13.09. do 19.09.)

Do szczepienia przeciwko COVID-19, podobnie jak w populacyjnych punktach szczepień, wymagana jest zgoda przedstawiciela ustawowego dziecka/rodzica na świadczenie profilaktyczne (przeprowadzenie szczepienia), złożona na kwestionariuszu wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem. Rodzic nie musi być obecny podczas szczepienia.

 

Pobierz:

 

Szczepienie uczniów przeciw COVID-19 - plakat

Szczepienie uczniów przeciw COVID-19 - plakat