Otwarta Akademia Nauki WSB

Udział ZST w Projekcie Otwartej Akademii WSB Miło nam poinformować, że Zespół Szkół Technicznych uczestniczy w wykładach i warsztatach przygotowanych w ramach projektu Otwartej Akademii Nauki WSB. Jest to cykl zajęć popularyzacyjnych naukę, mających na celu rozszerzenie programu kształcenia w szkołach średnich.

30 września 2021 roku klasa 3EG uczestniczyła w wykładzie inauguracyjnym pana Radka Kotarskiego pt. ”Naucz się jak się uczyć”. Był to wykład on-line. Dowiedzieliśmy się, jak skutecznie uczyć się. Poznaliśmy zasady pracy ludzkiego mózgu.

19 października 2021 roku naszą szkołę odwiedził pan dr Paweł Sobczak i pani mgr Barbara Woźniak z Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Klasy 3EG, 3EBG, 1E uczestniczyły w wykładach i warsztatach pt.: „Centrum logistyczne”, „Systemy identyfikacji radiowej”. Zajęcia w ZST zorganizowała pani mgr Justyna Renkowska.

Otwarta Akademia Nauki WSB