Dzień Edukacji Narodowej w Dąbrowie Górniczej

W Dąbrowie Górniczej nauczyciele oraz najlepsi uczniowie dąbrowskich szkół spotkali się z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zostali uhonorowani za swoją pracę i osiągnięcia w Pałacu Kultury Zagłębia.

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich nauczycieli, pedagogów, wychowawców, którzy na co dzień dzielą swoją wiedzą i doświadczeniem ze swoimi wychowankami. Starają się przez cały rok szkolny, by nauka była jak najbardziej atrakcyjna, zupełnie inna niż jeszcze kilkanaście lat temu. To doceniają również sami uczniowie, bo dzięki temu poszerzają swoje horyzonty, zdobywają nowe umiejętności, często obierają swoją dalszą ścieżkę edukacji, która prowadzi ich do spełnienia swoich szkolnych marzeń.

Podziękowań, gratulacji i ciepłych słów pod adresem nauczycieli oraz pedagogów nie zabrakło w Pałacu Kultury Zagłębia ze strony prezydenta miasta Marcina Bazylaka, zastępcy prezydenta Bożeny Borowiec oraz wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Kamila Dybicha. Życzyli nauczycielom wytrwałości, spokoju, podkreślając jednocześnie, że należy im się ogromny szacunek za codzienny trud i wysiłek, jaki wkładają w swoją pracę.

Wśród nagrodzonych i wyróżnionych nauczycieli znaleźli się również pracownicy Zespołu Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej:

• Nagroda - Agnieszka Gola-Nowak, Dariusz Jopek
  • Medal Komisji Edukacji Narodowej - Anna CieÅ›lik

Nagrodzeni pracownicy Zespołu Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej z okazji święta KEN

żródło