Laureaci V edycji Olimpiady języka angielskiego

12 grudnia wręczono dyplomy oraz gadżety 6 uczniom, którzy zdobyli największą ilość punktów w olimpiadzie języka angielskiego. I miejsce zdobył Robert Dobrzyński (4A). Drugie miejsce zajęła Oliwia Paś (2E), natomiast trzecie miejsce zdobyło 4 uczniów z identyczną ilością punktów. Są to uczniowie klasy IC (Przemysław Leś), 2A (Jan Fujara), 4BC (Oliwier Michalak) oraz 4ACg (Krzysztof Gorgoń).

Tegoroczna edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Udział wzięło aż 69 uczniów. Olimpiadę zorganizowali nauczyciele j. angielskiego: Anna Cieślik, Jeremi Białas, Monika Małagowska. Dodatkowo w sprawdzanie prac konkursowych zaangażowały się nauczycielki Zofia Chorążyk oraz Natalia Krupa.

Gratulujemy laureatom i życzymy kolejnych sukcesów!

6 uczniów z dyplomami i gadżetami w sali językowej z mapą Wielkiej Brytanii w tle.