Pomagamy ofiarom trzęsienia ziemi w Turcji

W dniach 6-10 marca w Zespole Szkół Technicznych odbędzie się zbiórka koców, generatorów prądu, powerbanków, środków higieny osobistej. Dary można przynosić do gabinetów pedagogów ( 3, 212). Akcja zorganizowana jest we współpracy z Centrum Organizacji Pozarządowych w Katowicach. Pomoc zostanie przekazana do Konsulatu Generalnego Republiki Turcji w Krakowie, skąd trafi bezpośrednio do potrzebujących.

W aktualnym roku szkolnym dodatkowo rozpoczęliśmy współpracę ze szkołą w Turcji w ramach projektu eTwinning. Czekamy cierpliwie na możliwość kontynuacji. Mamy nadzieję na poprawę sytuacji i szybki powrót do normalnego życia.

Pamiętajmy, że każdy z nas może wspomóc ofiary tragicznego w skutkach trzęsienia ziemi. Zachęcamy do włączenia się w akcję.