ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Haynes Pro Workshop Data Car dla Zespołu Szkół Technicznych

 

Produkty Haynes Pro pomagają w diagnostyce samochodowej i znacznie ułatwiają ustalenie źródła usterki oraz dobranie metod, mających na celu zlikwidowanie uszkodzeń. 

System Haynes Pro Workshop Data Car łączy w sobie wszelkiego rodzaju informacje nawiązujące do konserwacji oraz naprawy. Co więcej, wszystkie dane podparte są rysunkami technicznymi, które mają za zadanie pomóc w diagnostyce oraz usuwaniu usterek. Moduł danych elektronicznych stanowi istotną pomoc w identyfikacji kodów uszkodzeń oraz błędów poszczególnych komponentów. Tak duża funkcjonalność sprawia, że produkty Haynes Pro idealnie dopełniają wyposażenie niemal każdego warsztatu samochodowego bez względu na jego specjalizację. 

Oprogramowanie dzieli się na siedem głównych kategorii, takich jak: 

  • obsługa techniczna,
  • silnik,
  • przekładnia,
  • układ kierowniczy i zawieszenie,
  • hamulce,
  • zewnętrzne i wewnętrzne elementy nadwozia,
  • układy elektroniczne.

Każda kategoria oprogramowania jest uzupełniona o zbiory informacji dotyczących danych regulacyjnych, rysunków technicznych, bezpieczników i przekaźników, instrukcji i procedur, norm czasowych napraw, schematów okablowania i manualnej diagnostyki wyszukiwania usterek.

 

Haynes Pro Workshop Data Car

Haynes Pro Workshop Data Car

Haynes Pro Workshop Data Car