ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Konkurs na najciekawszy plakat z okazji Dnia św. Patryka

Znamy już laureatów I edycji konkursu na najciekawszy plakat z okazji Dnia św. Patryka.

Najbardziej pomysłowy i merytoryczny plakat wykonał Kamil Wróbel z klasy 3A, drugie miejsce przypadło Zuzannie Gulec z 4Eg, a trzecie dla Klaudii Lipiogórskiej (3A) oraz Nicoli Adamowicz (4Eg). Uczniowie otrzymają dyplomy oraz gadżety. Konkurs był dopełnieniem obchodów Dnia św. Patryka w naszej szkole. Prace można obejrzeć na wystawie w gablocie przy sali B105.

Konkurs zorganizowali nauczyciele j. angielskiego: Anna Cieślik, Monika Małagowska oraz Jeremi Białas.

 

Konkurs na najciekawszy plakat z okazji Dnia św. Patryka

Konkurs na najciekawszy plakat z okazji Dnia św. Patryka

Konkurs na najciekawszy plakat z okazji Dnia św. Patryka