ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Wydarzenia 1981r w kopalni Wujek w ujęciu twórców komiksu

Na przełomie kwietnia i maja 2023r dwóch uczniów Zespołu Szkół Technicznych- Rafał Sikora (klasa-1a) oraz Igor Piekarski (klasa 4bc) wzięli udział w konkursie historyczno-plastycznym pt: ”Wydarzenia 1981r w kopalni Wujek w ujęciu twórców komiksu”.

Uczniowie wykazali się dużym talentem plastycznym wykonując komiksy dotyczące tragicznych wydarzeń zaistniałych w tamtym czasie w kopalni Wujek. Konkurs został zorganizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty w Katowicach. Czekamy na rozstrzygnięcie konkursu.

 

Rafał Sikora - Konkurs historyczno-plastyczn pt: ”Wydarzenia 1981r w kopalni Wujek w ujęciu twórców komiksu”

Rafał Sikora - Konkurs historyczno-plastyczn pt: ”Wydarzenia 1981r w kopalni Wujek w ujęciu twórców komiksu”