ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Jak to zwykle bywa wakacje znów okazały się zbyt krótkie, a pierwszy dzień rozpoczęcia szkoły powitał nas piękną, słoneczną pogodą. Czas lata i błogiego lenistwa zwolnił i na nowo ustąpił miejsca rytmowi szkolnemu, ale mimo to w szkole nie brakowało wesołego harmidru i uśmiechów. W poniedziałek, 4 września br. w naszej szkole odbyła się Inauguracja Roku Szkolnego 2023/2024. Szczególnie ciepło witaliśmy w murach Zespołu Szkół Technicznych uczniów klas pierwszych - dla których był to pierwszy dzień w nowej szkole.

Podczas uroczystości Pan Dyrektor serdecznie powitał uczniów i życzył im mnóstwa sukcesów i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy. Po krótkim przywitaniu odbyła się część artystyczna, którą przygotowali uczniowie klas trzecich i czwartych naszego technikum, na której z tęsknotą powróciliśmy wspomnieniami do okresu beztroskich wakacji, plaż tonących w słońcu, błękitu nieba oraz szalonych wakacyjnych przygód nie zapominając o powrocie do szkolnych ławek. Po akademii uczniowie spotkali się jeszcze ze swoimi wychowawcami, by parę chwil później wybiec ze szkoły i cieszyć się ostatnim dniem bez dźwięku lekcyjnego dzwonka.

Przed nami 10 miesięcy pełnych przygód, wspólnie spędzonych chwil i nauki.

Życzymy wszystkim wiele radości płynącej z poznawania otaczającego świata w nowym roku szkolnym 2023/2024.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024