W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły z klasy II BC zwiedzili Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego w Katowicach.

Uczniowie Zespołu Szkół technicznych w Dabrowie Górniczej na Międzynarodowych Targach Górnictwa,    Przemysłu Energetycznego i Hutniczego w Katowicach

Podczas uroczystego otwarcia targów obecny był m.in. premier Donald Tusk, a także wojewoda śląski Zbigniew Łukaszczyk i prezydent Katowic Piotr Uszok.

Zespół sSzkół technicznych w Dąbrowie Górniczej - technik hutnik

Na targach można było obejrzeć kilka tysięcy maszyn i rozwiązań technologicznych stosowanych w przemyśle wydobywczym i hutniczym. prezentowanych przez ponad 400 firm z 15 krajów świata.

Zespół sSzkół technicznych w Dąbrowie Górniczej - technik hutnik