Wycieczka do Elektrociepłowni Będzin

W dniach 2 i 16 pażdziernika 2013r uczniowie klasy 1AH i 1C zwiedzali Elektrociepłownię "Będzin".

Tradycją naszej szkoły stało się to, że uczniowie technikum uczestniczą  co roku w wycieczkach przedmiotowych do zakładów pracy. W październiku uczniowie odwiedzili Elektrociepłownię "Będzin". Młodzież miała możliwość zapoznania się z procesem technologicznym wytwarzania energii cieplnej, zagadnieniami związanymi z ochrona środowiska oraz przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wycieczka uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej do Elektrociepłowni Będzin Wycieczka uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej do Elektrociepłowni Będzin