ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

II Turniej Geograficzny dla Szkół Gimnazjalnych

W dniu 5 grudnia bieżącego roku w ZST odbyło się po raz drugi spotkanie dąbrowskich gimnazjalistów, którzy zmierzyli się w geograficznym pojedynku. Składał się on z dwóch części - uczniowie musieli wykazać się nie tylko wiedzą, ale również umiejętnościami plastycznymi w pracach pt.: ,,Ginący świat zwierząt Azji”.

W konkursie wzięło udział 7 dąbrowskich szkół gimnazjalnych: Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Dla Dzieci Niedowidzących i Niedosłyszących, Zespół Szkół Sportowych, Gimnazjum Nr 1, Gimnazjum Nr 4, Gimnazjum Nr 5, Gimnazjum Nr 8, Gimnazjum Nr 10.

Po obradach Komisji Konkursowej wyłonili się zwycięzcy:

I miejsce - Gimnazjum Nr 5

II miejsce - Gimnazjum Nr 4

III miejsce - Gimnazjum Nr 10

Gratulujemy wszystkim uczniom startującym w turnieju i ich nauczycielom,
życzymy powodzenia i radości z poznawania świata.

II Turniej Geograficzny dla Szkół Gimnazjalnych

II Turniej Geograficzny dla Szkół Gimnazjalnych