ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Kiermasz Świateczny

W tym roku trochę wcześniej bo 13 grudnia spotkaliśmy się  z innymi klubami, stowarzyszeniami, fundacjami na Kiermaszu Świątecznym.  Na placu z fontanną rozstawiło się 36 placówek oświatowych oraz organizacji pozarządowych by w przystępnych cenach zaoferować mieszkańcom Dąbrowy Górniczej prawdziwe rękodzieła. Młodzież naszej szkoły już po raz ósmy bierze udział w tej miejskiej imprezie.Wiemy,że konkurencja jest bardzo duża, dlatego wcześniej przygotowujemy piękne bombki, stroiki, aniołki, choinki, wianuszki. Pomysłów naszej młodzieży nie brakuje, być może dlatego, że przyświeca im konkretny cel: Pomoc dzieciom specjalnej troski. Pozyskane środki przeznaczamy na zakup paczek dla dzieci z ZSS Nr6 z Dąbrowy Górniczej.

Wspaniale spisali się K.Sergiel, S.Barański, D.Zając, którzy jak przystało na uczniów kierunku ekonomiczno- administracyjnego nabytą teorię zastosowali w praktyce. Widać, że "nauka nie poszła w las"