ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Już wkrótce kolejna edycja gimnazjady

Gimnazjalisto! Myślisz, że szkoła techniczna jest nie dla Ciebie, że uczymy rzeczy trudnych, niezrozumiałych? Przekonaj się, że jest inaczej i zgłoś swój udział w II edycji gimnazjady „Technika nie taka trudna jak myślisz”, która odbędzie się w piątek 30 maja 2014r. o godz. 9.00


Regulamin konkursu:

1.Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej.
2.Konkurs skierowany jest do uczniów gimnazjów klas II i III.
3.Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy technicznej wśród uczniów szkół gimnazjalnych.
4.Konkurs odbędzie się w formie pisemnej i będzie obejmował zagadnienia z fizyki, matematyki, informatyki, oraz szeroko rozumianej techniki.
5.Konkurs będzie miał formę krzyżówki, tekstu do uzupełnienia, zadań testowych
z matematyki i zadania do rozwiązania.
6.Zadania rozwiązują zespoły złożone z dwóch osób. Każda szkoła może wytypować maksymalnie trzy drużyny dwuosobowe.
7.W przypadku uzyskania jednakowej ilości punktów przez drużyny, przewidziana jest dogrywka w formie testu. W przypadku, gdy ponownie drużyny uzyskają taką samą ilość punktów,  o wygranej będzie decydować kolejność oddanych prac.
8.Czas trwania konkursu 90 minut.
9.Sponsorami nagród są Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza, Zespół Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej, Arcelor Mittal.
10.Pisemne zgłoszenia drużyn należy przesłać na adres Zespołu Szkół Technicznych lub faxem na numer 32 262-29-01 do piątku 23.05.2014r z podaniem listy nazwisk uczniów (drużyn) reprezentujących szkołę oraz nazwisko opiekuna, celem przygotowania dokumentacji.
11.Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.