ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Piknik Edukacyjny 2014

 

10 maja 2014 w Zespole Szkół Technicznych odbył się po raz pierwszy piknik, w którym uczestniczyli uczniowie nauczyciele oraz młodzież gimnazjów. Na pikniku można było zapoznać się ze szczegółową ofertą edukacyjną szkoły.

Przedstawiciele poszczególnych zawodów: technik mechanik, technik pojazdów samochodowych, technik eksploatacji portów i terminali oraz technik hutnik zorganizowali stanowiska branżowe, oferowali ulotki, przeprowadzali konkursy. Młodzież umilała czas licznymi występami wokalnymi, organizowano mecze piłki siatkowej oraz zawody strzeleckie. W zawodach strzeleckich wystartowało 20 osób klas pierwszych i drugich w których wygrali: Jakub Kulczycki oraz Adrian Grocholski - 52 pkt, drugie miejsce Weronika Białas 44 pkt, trzecie miejscse Natalia Kopczyńska 43 pkt. Zwycięzcom gratulujemy a organizatorkom pani Goli-Nowak i pani Radomskiej dziękujemy.

Piknik edukacyjny w Zespole Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej Piknik edukacyjny w Zespole Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej

Piknik edukacyjny w Zespole Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej Piknik edukacyjny w Zespole Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej

Piknik edukacyjny w Zespole Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej

Piknik edukacyjny w Zespole Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej Piknik edukacyjny w Zespole Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej