ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

II edycja gimnazjady Technika nie taka trudna jak myślisz

W dniu 30 maja 2014r młodzież z dąbrowskich gimnazjów brała udział w II edycji gimnazjady organizowanej przez naszą szkołę.

 

 

 


Do konkursu przystąpiło 26 uczniów z sześciu gimnazjów: gimnazjum nr 4, gimnazjum nr5, gimnazjum nr3, gimnazjum nr7, gimnazjum nr8 i gimnazjum nr9.  Każde gimnazjum wystawiło po kilka zespołów dwuosobowych, których zadaniem było zmierzyć się z zagadnieniami szeroko rozumianej techniki, fizyki, informatyki i matematyki.
Największą wiedzą wykazała się młodzież z gimnazjum nr4 i nr5.
Na 71 punktów możliwych do zdobycia, laureaci I miejsca otrzymali 58p, finaliści II miejsca 51p i III miejsca 50p.


I miejsce gimnazjum nr 4 w składzie Konrad Kozłowski,Mateusz Moruś

II miejsce gimnazjum nr 5 w składzie Piotr Brunarski, Ewa Marciniak

III miejsce gimnazjum nr4 w składzie Kamil Gomulski, Krystian Łyczek

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Zespół Szkół Technicznych, Arcellor Mittal oraz Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!