ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Recital Olgi Bończyk

 

Artystka ujęła nas niebywałą ekspresją, ciepłą barwą głosu, wrażliwością i wdziękiem. Interpretacje wykonywanych przez Olgę Bończyk utworów otwarły przed słuchaczami bogatą paletę nastrojów i emocji. Uczniowie nie tylko słuchali kolejnych piosenek, lecz także śpiewali razem z artystką znane przeboje, jak np. „Parole, parole”. Muzyka przeplatała się z opowieściami artystki dotyczącymi jej życia prywatnego i pracy zawodowej. Uczestnicy spotkania mieli okazję zakupić płytę artystki oraz zdobyć pamiątkowy autograf.

Spotkanie zorganizowano w ramach trzeciej edycji festiwalu kultury ZagłębieWood. Przedsięwzięcie realizowane jest przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Dąbrowie Górniczej, Pałac Kultury Zagłębia i Muzeum Miejskie „Sztygarka” przy wsparciu finansowym Urzędu Miejskiego
w Dąbrowie Górniczej.