ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Profi Auto 2015

ProfiAuto Show 2015 – Jedna z największych imprez motoryzacyjnych w Polsce - przyciągnęła w miniony weekend zarówno profesjonalistów, jak i fanów motoryzacji. Nie zabrakło również uczniów naszej szkoły z klas o specjalności samochodowej.

W tym roku organizatorzy zdecydowali się przenieść wydarzenie na tereny nowego Międzynarodowego Centrum Kongresowego i "Spodka" w Katowicach. Ponad 140 wystawców zajęło halę o powierzchni 8 tys. m2.

Na stoiskach i na placu przed "Spodkiem" przygotowano wiele atrakcji i jedno duże wieczorne, motocyklowe show. W dwunastej edycji imprezy wzięło udział ponad 35 tysięcy gości.

Na stoiskach wystawców krajowych i zagranicznych producentów części motoryzacyjnych, akcesoriów i wyposażenia warsztatów odwiedzający mogli obejrzeć najnowsze produkty, poznać technologie albo wziąć udział w profesjonalnych szkoleniach. Nie zabrakło innych atrakcji: pokazów barmańskich, tanecznych i konkursów z nagrodami.Przed "Spodkiem" odbywały się pokazy stuntu motocyklowego, modeli samochodów spalinowych, supermoto oraz jazdy na trolejach. Duże zainteresowanie wzbudził pokaz monster trucka i możliwość przejażdżki nim oraz rozstrzygnięcie konkursu na najsympatyczniejszą hostessę targów i zawody dB Drag Racing.