ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

III edycja gimnazjady już za nami.

W dniu 2.06.2015r odbyła się w naszej szkole III edycja gimnazjady "Technika nie taka trudna jak myślisz" skierowana do uczniów szkół gimnazjalnych.W konkursie brało udział 7 gimnazjów  z Dąbrowy Górniczej
i Sosnowca.Zadania konkursowe zawierały zagadnienia z podstawy programowej gimnazjum z fizyki, informatyki, chemii, matematyki oraz zagadnienia wykraczające poza program dotyczące szeroko rozumianej techniki.

Uczniowie pracowali w  zespołach dwuosobowych.
Po raz kolejny najlepszym zespołem okazał się zespół z gimnazjum nr 4 w Dąbrowie Górniczej, gdzie uczniowie wywalczyli I i II miejsce. Na podjum stanął również zespól z gimnazjum nr `13 w Dąbrowie Górniczej.

Klasyfikacja zespołowa:
I miejsce gimnazjum nr 4 w składzie Aleksander Proboszcz i Marcin Rogoż
II miejsce gimnazjum nr 4 w składzie Konrad Kozłowski i Daniel Dąbek
III miejsce gimnazjum nr 13 w składzie Łukasz Boroń i Łukasz Misztal


Nagrody dla najlepszych ufundował ZST, Arcelor Mittal oraz Wydział Oświaty UM


Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok!