ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Od idei do serwisu posprzedażowego, od systemów sterowania do wałów napędowych - wycieczka zawodozna

30 września 2015 roku nasi mechatronicy - klasa 2A i 4AE(1) udali się pod opieką doradcy zawodowego ZST – mgr Justyny Renkowskiej i nauczyciela ZST - mgr Zbigniewa Kolery do firmy Lenze w Katowicach, która zaprosiła nas na obchody XX-lecia swojej firmy.

Firma Lenze przygotowuje i wdraża najlepsze rozwiązania w zakresie optymalizacji istniejącej maszyny jak i przy tworzeniu nowej. Jako operujący na całym świecie specjalista w zakresie Motion Centric Automation oferuje produkty, koncepcje napędów, kompletne systemy automatyzacji oraz usługi i narzędzia inżynieryjne bezpośrednio od jednego producenta.

Jako jeden z nielicznych dostawców na rynku towarzyszy w całym procesie tworzenia maszyny - od idei do serwisu posprzedażowego, od sterowania do wału napędowego.

Uczniowie ZST zapoznali się z wielostronnymi działaniami firmy Lenze w przemyśle maszynowym specjalistów z zakresu napędów i automatyzacji.

Lenze - To takie proste

Doradca zawodowy ZST – mgr Justyna Renkowska