ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Ross Mulkern w naszej szkole

22 kwietnia w naszej szkole odbyły się wyjątkowe warsztaty językowe prowadzone przez angielskiego nauczyciela Rossa Mulkern. Uczniowie z naszej szkoły oraz okolicznych gimnazjów mieli możliwość sprawdzić swoje zdolności językowe i dowiedzieć się, jak zrozumieć Brytyjczyków i mówić jak native speaker. Warsztaty były interaktywne, uczniowie mogli aktywnie uczestniczyć w tej wyjątkowej lekcji, łącząc naukę z zabawa. Najbardziej aktywnym uczniom Ross wręczył upominki ufundowane przez dyrektora szkoły. Był tez czas na pamiątkowe zdjęcie. Były to pierwsze tego typu zajęcia w naszym mieście zorganizowane przez mgr Annę Cieślik w ramach współpracy z europejskim programem edukacyjnym NaukaBezGranic.

Ross Mulkern

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć