I edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego Travel with English

23  maja  2016  r.  w  Zespole  Szkół Technicznych odbyła się I edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego Travel with English.

W konkursie udział wzięło 21 uczniów z 6 dąbrowskich gimnazjów oraz z gimnazjum nr 3 w Będzinie.
Celem Konkursu było popularyzowanie języka angielskiego wśród młodzieży w zakresie tematyki związanej z podróżowaniem i turystyką.
Nagrodzono 5 uczniów z największą liczbą punktów. Cenne nagrody książkowe i gadżety ufundował Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych oraz Wydawnictwo Pearson.

I  miejsce   zdobył  Karol  Kreczko  z Gimnazjum nr 5,

II miejsce Maja Chmielowska  z  Gimnazjum  nr  3  oraz

III  miejsce  Konrad Gumulak z Zespołu  Szkół  Sportowych.

Przyznano  również  dwa  wyróżnienia  dla Marcina Tepera z Gimnazjum nr 5 oraz Huberta Merty z Gimnazjum nr 9.

I edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego Travel with English

Dodatkowo gimnazjaliści mieli możliwość zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły, w szczególności z kierunkiem eksploatacja portów i terminali.
Uczniowie z klas pierwszych i trzecich przygotowali scenki sytuacyjne z lotniska. Wykorzystano materiały promocyjne szkoły oraz umożliwiono zwiedzanie budynku szkoły oraz zapoznanie się z bazą dydaktyczną.

Inicjatorem   i   koordynatorem   Konkursu   była  mgr  Anna  Cieślik, współorganizatorem mgr Monika Małagowska