ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Dzień Przedsiębiorczości 2017

W Zagłębiowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości odbył się kolejny Dzień Przedsiębiorczości 2017. To już czternasta edycja programu, nad którym Honorowy Patronat objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

W trakcie wydarzenia uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej zapoznali się z działalnością Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości oraz AIP. Koordynator ZIP - Małgorzata Małecka - Tomala zaprezentowała uczestnikom specyfikę prowadzenia startupu, a także pomogła rozwinąć innowacyjne pomysły biznesowe i własne kompetencje z zakresu kreatywnego myślenia i tworzenia map myśli do celów biznesowych.

Dzień Przedsiębiorczości 2017

Dzień Przedsiębiorczości 2017

Dzień Przedsiębiorczości 2017

Dzień Przedsiębiorczości 2017