Uczniu Pokaż Swoją Brykę

Po raz kolejny pokazaliście, że można dzielić się swoją pasją i dobrze przy tym bawić. To Wy tworzycie atmosferę tej imprezy! Mam nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się ponownie w tak licznym gronie.
Za wspaniałą atmosferę i bardzo dobrą organizację trzeba podziękować Profesorowi Sebastianowi Siwkowi i wszystkim współorganizatorom wydarzenia która odbyła się przy ZST.
Prezydentowi Dąbrowy Górniczej dziękujemy za honorowy patronat nad imprezą, a Naczelnikowi Wydziału Promocji, Kultury i Sportu za nagrody.
Składamy podziękowania sponsorom:
Ośrodkowi Szkolenia Kierowców ZEBRA Dąbrowa Górnicza - za profesjonalizm w szkoleniu,
Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Górniczej - za wsparcie każdego roku (dzięki uprzejmości Pani Marty Góralskiej),
ratownikom medycznym Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego - za świetny pokaz ratownictwa,
Tor Kartingowy AUTODROM - za gadżety i wejściówki na tor.
A teraz odrobina statystyki:
- o ile nasze wydarzenie na Facebook'u nie kłamie, w imprezie wzięło udział 140 osób, a myślę, że było nas więcej...
- zarejestrowano 44 honorowych krwiodawców, z czego 22 oddało krew
- zebraliśmy 10 litrów krwi
- na plac szkolnywjechało ponad 89 samochodów zarejestrowanych na liście
Konkursy które miały miejsce na wydarzeniu to:
- auto seryjne ZST
- auto seryjne open
- gleba sezonu
- bass test
- moto strong woman
- moto strong man